Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Kadıköy ve Pendik psikolog kadrosuyla hizmet sunan merkezimiz, Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Fundem Ece’nin inisiyatifinde kuruldu.

Eğitim yıllarından başlayarak kamu yararına çok sayıda proje ve kuruma destek sunup farklı kliniklerde deneyim kazanan Fundem Ece, Mevlana’nın öğretisiyle açtığı merkezine “Dünya” adını verdi.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez. “Destek”, “sosyal fayda” ve “eğitim” başlıkları altında sunduğumuz hizmet ve gönüllülük projeleriyle Türk toplumunun ruh sağlığına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Kadıköy ve Pendik psikolog kadromuz ve iki merkezi konumumuz sayesinde danışanlarımızı en uygun psikolojik destek için yönlendiriyoruz.

Dünya Danışmanlık Merkezi Olarak Neler Yapıyoruz?

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak ilk danışmanlık hizmetimizden bu yana 1000’i aşkın danışana psikolojik destek sunduk.

Seminerler, işbirlikleri ve psikolojiyle bağlantılı diğer disiplinlere yönlendirdiğimiz danışanlarla binlerce bireye ulaştık.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Yaşam serüvenlerinin çeşitli aşamalarında yaşadıkları sorunların çözümüne psikolog ekibimizle destek sunarken toplumsal bir farkındalık da yaratıyoruz.

Bu doğrultuda çocuk, yetişkin, çift ve ailelere yönelik koruyucu, önleyici, geliştirici ve eğitici psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek hizmetlerini bilimsel olarak kanıtlanmış ve kabul görmüş yaklaşımlarla ve etik kurallar çerçevesinde sağlıyoruz.

Ruhsal sorunlara bütünsel bir yaklaşım getirirken gerekli durumlarda merkezimizde hizmet sunan psikoterapistler/uzman psikologlar başta olmak üzere diğer branşlardan uzmanlarla iş birliği yapıyoruz.

Danışanlarımızın psikolog tavsiyesi için yaptığı yönlendirmeler, işimize duyduğumuz saygının bir göstergesi.

Hakkımızda En İyi Fikri Misyonumuz Verecektir:

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi’nin misyonu üç bileşenden oluşuyor:

  • Online ve yüz yüze tüm psikolojik destek taleplerinde ve ilgili diğer hizmetlerde uzman kadromuzla danışanların istek ve ihtiyaçlarını gözetmek. (Psikolojik destek).
  • Sosyal sorumluluk çalışmalarıyla olabildiğince bireye erişip bilinçlendirme çalışması yapmak ve topluma artı değer sumak. (Sosyal Fayda).
  • Aynı zamanda, mesleğe adım atmaya hazırlanan bireylerin pratik uygulamalar ve akademik içeriklerle sürekli gelişimini sağlamak. (DDM Akademi).

Hizmetlerimizi, uzmanlarımızı ve bilgilendirme amaçlı kaleme alıp ücretsiz sunduğumuz ve Hesaplı Çeviri sayesinde profesyonel çeviri desteği aldığımız yayınları Makaleler bölümünden inceleyebilirsiniz.

Pendik Psikolog kadromuz aynı zamanda Kurtköy psikolog, Tuzla psikolog, Kadıköy Psikolog, Maltepe psikolog, Gebze Psikolog taleplerini karşılarken 2020’de kurduğumuz Kadıköy Psikolog şubemizle yine tüm İstanbul psikolog talepleri için hizmet sunuyoruz.

Pendik Psikolog ve Kadıköy Psikolog Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Pendik psikolog ve Kadıköy psikolog talepleri için Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi doğru adres.

Dilerseniz WhatsApp butonları üzerinden her iki asistanımıza tek tuşla ulaşıp 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimizde misafir olabilirsiniz. Bize e-posta göndermek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Psikolog desteğinin önemini fark etmekle beraber çekinceler taşıyorsanız psikolog randevusu oluşturmaya ilişkin yazımızı okuyabilirsiniz.

Kurucumuz Fundem Ece‘nin de belirttiği gibi:

“Terapi sürecine adım atmak, kişinin kendisi için yapacağı en güzel yatırımdır.”