Pendik Psikolog, Hakkımızda

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak danışan, toplum ve stajyer odaklı çalışmalar yapıyor ve Pendik psikolog ve Kurtköy psikolog taleplerinizi geniş kadromuzla karşılıyoruz. Psikolog randevu talebinizi WhatsApp butonuna tıklayarak hemen iletebilirsiniz…

Pendik Psikolog Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Merkezimiz, Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Erdem’in inisiyatifinde kuruldu. Eğitim yıllarından başlayarak kamu yararına çok sayıda proje ve kuruma destek sunan ve farklı kliniklerde deneyim kazanan Erdem, Mevlana’nın öğretisinden hareketle temellerini attığı merkezine, herkesi kabul göreceği Dünya adını verdi.

Pendik Psikolog Tavsiyesi İçin Doğru Kurum

Danışanlarımızın psikolog tavsiyesi için yaptığı yönlendirmeler, işimize duyduğumuz saygının bir göstergesi.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Olarak Neler yapıyoruz?

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak çalışmalarımıza başladığımız ilk günden bu yana 1000’i aşkın danışana psikolojik destek sunduk. Seminerler, işbirlikleri ve psikolojiyle bağlantılı diğer disiplinlere yönlendirdiğimiz danışanlarla binlerce bireye destek sunduk. Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan bireyden hareketle aile kurumuna, onun özünü teşkil eden çocuk, genç ve yetişkin bireylere ve çiftlere dokunuyoruz. Onların yaşam serüvenlerinin çeşitli aşamalarında yaşadıkları sorunların çözümünde psikolog ekibimizle destek sunuyor, hem bireysel, hem de toplumsal farklılık yaratıyoruz. Bu doğrultuda çocuk, yetişkin, çift ve ailelere yönelik koruyucu, önleyici, geliştirici ve eğitici psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek hizmetlerini bilimsel olarak kanıtlanmış ve kabul görmüş yaklaşımlarla ve etik kurallar çerçevesinde sağlıyoruz. Ruhsal sorunlara bütünsel bir yaklaşım getirirken gerekli durumlarda merkezimizde hizmet sunan psikiyatristler başta olmak diğer branşlardan uzmanlarla iş birliği yapıyoruz.

Hakkımızda En İyi Fikri Misyonumuz Verecektir:

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi’nin misyonu üç bileşenden oluşuyor:

  • Online ve yüz yüze tüm psikolojik destek taleplerinde ve ilgili diğer hizmetlerde uzman kadromuzla danışanların istek ve ihtiyaçlarını gözetmek (Destek).
  • Sosyal sorumluluk çalışmalarıyla olabildiğince bireye erişip bilinçlendirme çalışması yapmak ve topluma artı değer sumak (Sosyal Fayda).
  • Aynı zamanda, mesleğe adım atmaya hazırlanan bireylerin pratik uygulamalar ve akademik içeriklerle sürekli gelişimini sağlamak (Eğitim).

Kurucumuz Fundem Ece Erdem’in de belirttiği gibi: “Terapi sürecine adım atmak, kişinin kendisi için yapacağı en güzel yatırımdır.”

Hizmetlerimizi, uzmanlarımızı ve bilgilendirme amaçlı kaleme alıp ücretsiz sunduğumuz yayınları Makaleler bölümünden inceleyin.

Psikolog randevusu için asistanımız ile iletişim kurabilir veya psikolog randevusu almaya ilişkin yazımızı okuyabilirsiniz

Pendik Psikolog kadromuz aynı zamanda Kurtköy psikolog, Tuzla psikologMaltepe psikolog, Gebze Psikolog hizmet bölgelerinden gelen talepleri de karşılıyor. Hizmet bölgelerimizi Hakkımızda bölümünden inceleyebilirsiniz.

Pendik psikolog adresi için doğru yer olan merkezimizin anasayfa bölümüne hoş geldiniz.

Pendik psikolog hizmeti için Pendik sahilde uzman psikolog ekibimizle yüz yüze ve online olarak sunuyoruz. Psikolog randevusu ve psikolog iletişim için doğru kurum. Psikolog, uzman psikolog ve uzman klinik psikolog desteği.

Pendik psikolog desteği için doğru kurum…

Pendik psikolog hizmeti için Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru adres. Psikolog randevu sistemimiz, tek tuşla asistanımıza ulaşmanızı sağlıyor. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.