Uzmanlar ve Psikologlar

Uzmanlarımız ve Psikolog Kadromuz

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, uzmanlarımız ve Pendik psikolog kadromuzla hizmet sunarken disiplinler arası işbirliğine önem veriyoruz…

Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Erdem

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Erdem Bilginet Akademi’de Oyun Terapisi, Tezgahçılar’da ise Şema Metodu eğitimini veriyor. Kendisinin Armut, Yataş ve 321 Medya gibi markalarla birçok çalışması bulunuyor.

Uzmanlarımız ve Pendik Psikolog Kadromuz

Peki Neden Disiplinler Arası Yaklaşım?

Asıl alanımız ruh bilimi olsa da insan sağlığına bütüncül yaklaşılması gerektiği bilinciyle hareket ediyoruz.

Aşağıdaki bağlantılardan profillerine ulaşabileceğiniz ekibimiz, ülkemizin en seçkin eğitim ve öğrenim kurumlarında lisans, yükseklisans veya doktora eğitimlerini tamamlamış ve alanda yetkinliğini kanıtlamış psikologlar ve uzmanlardan oluşuyor. Alanda sevilen ve çok yönlü çalışmalarıyla hem doğrudan disiplin, hem de sosyal sorumluluk odaklı çalışmalar yürüten Kurucumuz Fundem Ece Erdem, herkesin güvenle ziyaret edeceği bir merkezi, başarılarını paylaştığı bir ekiple kurdu. Süpervizyon eğitimleri, staj programları derken çok geniş bir ekip olduk. Sitemizdeki makaleleri ve bilimsel çalışmaları hazırlayan daha geniş ekip işte bu uzmanların bilgi birikimi ve yönlendirmeleriyle yazılar üretiyor.

Uzmanlarımız arasında psikologlar, klinik psikologlar, uzman klinik psikologlar gibi psikoloji alanından donanımlı ve eğitimli isimler bulunuyor. Yine aile dizimi, dil ve konuşma terapisi, diyet ve beslenme uzmanlığı, medikal masaj/refleksoloji ve yaşam koçluğu gibi ilgili alanlardan diğer meslek uzmanları da Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi bünyesinde hizmet sunuyor. Psikologlarımız, psikiyatri desteğinin elzem olduğu durumlarda, kurumumuzda düzenli olarak bulunan tıp doktorunu bilgilendiriyor ve süreci buna göre şekillendiriyor.

Uzman kadromuz psikolojik danışmanlık, kurumsal psikolojik danışmanlık ve anaokul danışmanlığı hizmetlerini de sunuyor.

Ücretli veya ücretsiz olsun, bir uzmandan destek almaya karar vermeden önce psikologların eğitim geçmişlerini ve çalışmalar yaptıkları disiplinleri mutlaka inceleyin.