Kadıköy Psikolog Hizmeti

Kadıköy Psikolog talebinde en çok ulaşılan kurumlardan biri, Kadıköy, Caddebostan’daki merkezi ve huzurlu konumuyla Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi!

Kadıköy Psikolog Talebinde Bölge-İnsan Etkileşimi

Kadıköy’de psikolog talebinin en yükek olduğu bu ilçemiz, İstanbul’un Anadolu Yakasında ve Kocaeli Yarımadasının güneybatı istikametinde bulunan Üsküdar, Ataşehir ve Maltepe ilçelerine komşu tarihi bir bölgedir.

Marmara sahili boyunca, Bostancı ve Haydarpaşa arasında 21 kilometrelik bir kıyı uzunluğuna sahip olan Kadıköy Bostancı Sahili, Moda, Bahariye, Fenerbahçe Stadyumu, Cemal Süreyya Operası, Haldun Taner Tiyatrosu gibi değerleriyle ön plana çıkar.

Kent ulaşımında önemli bir yere sahip olan Kadıköy ilçesi; çeşitli semtleri birbirine bağlayan metrobüs, Marmaray, Avrasya Tüneli, vapur hatları gibi birçok ulaşım imkanınuyla 2015 tarihli “İstanbul’da Yaşam Kalitesi Araştırması”nda Istanbul’un en öne çıkan ikinci ilçesi olmuştur.

Neden Psikolojik Danışmanlık?

Ruhsal rahatsızlıkların yegane kaynağı yoğun bir şehir hayatı olmasa da insanların, son iki asırda yaşadıkları kırsal-kentsel yaşam dönüşümünden ötürü kompleks yapılarla bağlantılı kompleks rahatsızlıklar geliştirdiği bilinen bir gerçek. Farklı toplum kesimlerinden mavi veya beyaz yakalı birçok bireyin buluştuğu ve ulaşımla bağlantılı stresin çokça yaşandığı Kadıköy bu bakımdan psikolojik destek talebini de beraberinde getiriyor.

Kadıköy Psikolog Desteği İçin Neden DDM?

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, Pendik’te uzun yıllar sunduğu hizmetleri ikinci şubesiyle Kadıköy Psikolog kadrosuyla sunmaya devam ediyor.

Bini aşkın danışana psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunmuş ve sosyal sorumluluk, toplumsal fayda saikiyle binlerce bireye ulaşmış bir merkeziz.

Bir danışmanlık merkezi, 10’un üzerinde uzmanla hizmet sunabildiğinden multidisipliner yaklaşım göstermeyi tercih eder.

Çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu, yetişkin psikoloğu gibi tüm yaş gruplarına temas eden uzmanlarının yanı sıra çift psikoloğu ve aile psikoloğu gibi birden fazla kişiye hizmet sunan psikologlar ve diyetisyenler ile ek hizmetler sunulmasını mümkün kılar.

Kadıköy psikolog desteği için doğru bir lokasyon olan Caddebostan’ı seçtik.

Dilerseniz, merkezimizde staj imkanı bulan öğrencilerle oluşturduğumuz makaleleri inceleyebilir, dilerseniz Kadıköy psikolog kadrosundan destek almak için bize doğrudan ulaşabilirsiniz.