Psikolog İletişim

Ücretsiz ön görüşme, online veya yüz yüze psikolog iletişim desteği için her iki şubemizi de arayabilir veya bu ekrandaki WhatsApp butonlarına tıklayarak asistanlarımıza doğrudan ulaşabilirsiniz.

[email protected]

Şubelerimiz

Kadıköy Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Caddebostan Mahallesi, Ömerpaşa Caddesi, Can Apt. No:1 D:3 Kat:1 Kadıköy/İstanbul


Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Doğu, Erol Kaya Caddesi No: 207A D: 6, 34890 Pendik/İstanbul

Psikolog Desteği için Neden DDM?

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi (DDM), Pendik Marina’ya yakın adresinde uzun yıllar hizmet sunduktan sonra artık Kadıköy şubesiyle de danışmanlık, psikolojik destek ve terapi desteği sağlıyor.

Psikolojik destek ruhsal bazı rahatsızlıklardan mustarip bireylerle sınırlı olmak zorunda değildir; hayatına daha sistemli bakmak ve bir dış gözlemden istifade etmek isteyen tüm bireyler belirli aralıklarla bir psikolog görüşmesi gerçekleştirebilir.

İşte bu bilinçle misyonumuzu üç bileşen etrafında şekillendiriyoruz:

  • Pskiyatrist ve psikolog desteğinde veye diğer hizmetlerimizde kadromuzun danışan istek ve ihtiyaçlarını gözetmesini sağlıyoruz (Destek).
  • Sosyal sorumluluk projelerimizle azami sayıda kişiye ulaşıp bilinçlendirme ve farkındalık yaratıyoruz (Sosyal Fayda).
  • Genç meslektaş adaylarımızın bu projelerde yer almasını ve akademik çalışmalarla sürekli gelişimini sağlıyoruz (Eğitim).

Psikolog iletişim desteği için adım attığınızda, sorunlarınıza sistemli bir çözüm sunacak meslek uzmanının aldığı eğitimi ve geçmiş iş deneyimlerini mutlaka inceleyin. Psikolog kadromuzu uzun eleme ve mülakatlar sonrasında belirliyor ve birlikte sürekli profesyonel gelişimi hedefliyoruz.

Doğru ve nitelikli psikolojik destek için psikolog iletişim desteği için DDM’ye yukarıdaki telefon numaraları veya WhatsApp butonu üzerinden ulaşın!