Dünya Danışmanlık Merkezi Pendik Psikolog ve Kadıköy Psikolog

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak Kadıköy psikolog kadromuz ve Pendik psikolog kadromuzla Anadolu yakası psikolog ve psikolojik danışmanlık taleplerini rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

Pendik sahilde uzun yıllardır hizmet sunan Pendik psikolog adresimizden sonra alanında uzman klinik psikolog ve psikolojik danışman kadromuza yeni merkezimiz Kadıköy Caddebostanda’da ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Şubemiz

Kadıköy Şubemiz, Caddebostan Mahallesi Ömer Paşa Caddesi Can Apartmanı içinde konumlanmıştır.

  • Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Kadıköy
  • Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Kadıköy Psikolog İletişim 2
  • Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Kadıköy Kitap ve Ödüller

Pendik Şubemiz

Pendik şubemiz sahildeki merkezi konumuyla hızlı ulaşabildiğiniz bir psikoloji merkezi. Yüksek hızlı tren istasyonuna ve Pendik Çarı’ya 11 dk yürüme mesafesindeyiz. Dileyen danışanlarımız için otopark imkanı sunabiliyoruz.

  • Tuzla Psikolog Hizmeti
  • Pendik Psikolog

Şubelerimiz nasıl bir psikolog kadrosuyla destek sunuyor?

Şubelerimiz ile Hizmet Sunduğumuz Bölgeler

Dünya Danışmanlık Merkezi olarak, COVID-19 ile birlikte online terapi sürecine geçiş yaptık ve danışanlarımıza uzun bir süre boyunca sağlıklarını tehlikeye atmadan destek sunduk.

1 Haziran’dan itibaren başlayan rahatlama döneminde gerekli tüm hijyen ve sağlık önemlerini alarak yüz yüze seans uygulamasına geçtik. Hizmet bölgelerimiz açısından faydalı bir karar verdiğimizi, yüz yüze terapi almak isteyen danışanlarımızın sayısındaki artıştan anladık. Bu süreçte danışanlarımızı, merkezimizde sadece seans süresi boyunca ağırlıyor ve gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Hizmet bölgeleri danışanlarımızın bizlere en çok ulaştığı bölgeleri ifade etmek ve buradan psikolog desteği için ulaşan bireylere yönelik bir bölüm.

Şubelerimize destek için ulaşan danışanlarımız merkezimize Kadıköy Psikolog, Pendik Psikolog, Kurtköy Psikolog, Tuzla Psikolog, Gebze Psikolog, Kartal Psikolog ve Maltepe Psikolog aramalarıyla ulaşıyor.

Kadıköy ve Anadolu Yakası Psikolog hizmeti için doğru kurum ve uzman kadro sizlere destek için burada.