Pazartesi
08:00 - 20:00
Salı
08:00 - 20:00
Çarşamba
08:00 - 20:00
Perşembe
08:00 - 20:00
Cuma
08:00 - 20:00
Cumartesi
08:00 - 20:00
Pazar
Çalışmıyor
Öğlen Arası
12:00 - 13:00

İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden bölüm birinciliği ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuvarı, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Edirne Devlet Hastanesi, Bakırköy Adalet Sarayı ve birçok özel anaokulunda staj yapmıştır.

Akademik hayatında gönüllü çalışmaları da önemseyen Hayırlı, İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nde Yönetim Kurulu Üyeliği, Organizasyon ve Ekip Liderliği ve Bilimsel Komite Koordinatörlüğü görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca 2017-2018 yılları içerisinde TPÖÇG (Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu) Üniversite Temsilciliği yapmıştır. Lisans eğitiminde TPÖÇG-Gökkuşağı Projesi, EFPSA- Mind the Mind Project ve YEŞİLAY- Benim Kulübüm Yeşilay gibi çeşitli sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almıştır. Şu anda da Kartal Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde gönüllü psikolog olarak çalışan Hayırlı; Kaçuv ve Yeşilay’ın aktif gönüllüsü ve Türk Psikologlar Derneği Travma, Afet ve Kriz birimi içerisindedir. 2017-2018 öğretim yılı içerisinde Üstün Zekalılar Enstitüsü’nde üstün yetenekli çocuklar ile çalışmıştır. Lisans eğitiminin son yılında proje ekibi ile hazırladığı ‘Üniversite Öğrencilerinin Depresyon Düzeyi ve Algıladıkları Sosyal Destek ile Sosyal Görünüş Kaygısı Arasındaki İlişkilerin İncelenmesi’ konulu projesini Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi’nde bildiri olarak sunmuştur.

İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi almıştır. Denver 2, Çocuk Değerlendirme Testleri (Louise Duss, Beier, Rotter, Çizim Testleri), Oyun Terapisi eğitimlerini tamamlamıştır. Lisans eğitiminin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi ‘Aile Danışmanlığı’ sertifika programını süpervizyon eşliğinde danışan görerek başarı ile tamamlamıştır. 2018-2019 yılları arasında Çiçeğim Anaokulu ve Özel Ertuğrul Gazi Anaokulu’nda psikolog olarak görev yapmıştır. Dünya Danışmanlık Merkezi’nde aile danışmanı, oyun terapisti ve psikolog olarak çocuk-ergen-aile ve çift çalışmalarını sürdürmektedir.